Totolotek – opinie o ofercie bukmachera online

totolotek

Totolotek to bukmacher z długą tradycją. W środowisku bukmacherskim to ceniona marka, oferująca zakłady w lokalach oraz na swojej stronie internetowej. Zawdzięcza to przede wszystkim długiej obecności na polskim rynku – ponad 25 lat! Bukmacher obecny jest na polskim rynku od 1992 roku (jest też obecny w rankingu bukmacherów), otwierając od tego czasu 270 lokali.  Od 2013 roku firma ma zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów online. OD 2005 roku Totolotek jest częścią grupy Intralot, greckiego potentata hazardowego. Obecnie Totolotek to 3ci gracz pod względem udziałów na polskim rynku bukmacherskim.

Oferta Fortuny

Witryna internetowa bukmachera oraz  jest przejrzysta i intuicyjna. W ofercie znajdziemy oczywiście typowe Zakłady Bukmacherskie ale poza tym Zakłady Piłkarskie (Toto-Liga czyli typowanie zwycięzców 13 wybranych meczów i Toto-Gol czyli typowanie dokładnych rezultatów w 6 meczach), Toto-Racing, Toto-Mix oraz Wirtualne Sporty. Totolotek sukcesywnie rozwija też swoją ofertę dot. eSportów.

Pozostałe informacje

Totolotek to bezpieczny wybór spośród legalnych, „polskich” bukmacherów. Firma działa na polskim rynku bardzo długo, ma rzeszę klientów, ofertę dostosowaną do polskich graczy. Strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze, zarówno na komputerze jak i tablecie czy komórce.