Milenium – legalny bukmacher online. Sprawdź oferte i opinie

Bukmacher Milenium nie należy do czołówki polskich bukmacherów choć istnieje na rynku już 14 lat. Licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich online uzyskał w 2012 roku. To legalny bukmacher, z licencją Ministra Finansów. Od paru miesięcy, ambasadorem marki jest Maciej Szczęsny, były reprezentacyjny bramkarz a obecnie komentator sportowy.

Oferta bukmachera Milenium

Milenium to znany i rozpoznawalny bukmacher, ale jego logo nie jest tak znane jak Totolotka czy Fortuny, a działania marketingowe nie są tak spektakularne jak LV BET czy ostatnio ETOTO. Firma cierpliwie, systematycznie buduje rozpoznawalność i renomę logo Milenium. Bukmacher posiada dość bogatą ofertę na zakłady i kursy które nie odstają od reszty stawki. Szczególną uwagę poświęca piłce nożnej (można znaleźć nawet tak egzotyczne krajowe ligi jak Tanzania, Trinidad i Tobago czy liga kobieca z Korei Płd.!). Spora oferta dotyczy również hokeja na lodzie oraz tenisa ziemnego. Milenium dogania również czołówkę bukmacherów jeśli chodzi o zdarzenia eSportowe.

Podsumowanie

Milenium to ambitny bukmacher, z dobrą ofertą i przyzwoitą stroną internetową oraz aplikacją mobilną. Jednak firma nie poświęca tak dużej części budżetu na reklamę jak jej najwięksi konkurenci. Pewnie dlatego marka nie jest tak znana i rozpoznawalna jakby zapewne chcieli jej właściciele. W głosowaniu graczy, Milenium zajmuje miejsce w drugiej połowie stawki.