Fortuna – jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów

Fortuna, to obok LV BET i Totolotka jeden z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. To czeska firma, która już bardzo dawno zadomowiła się w naszym kraju. W poprzednim „wcieleniu” jej imię brzmiało „Profesjonal”. Swoją działalność prowadzi zarówno internetowo, jak i stacjonarnie i jest to firma, która jako pierwsza zorganizowała obstawianie równocześnie online i stacjonarnie. W taki też sposób dokonuje się rejestracji u bukmachera – podczas wizyty w lokalu, lub przesyłając zgłoszenie poprzez stronę internetową. Jej strona internetowa jest schludna, nowoczesna i przejrzysta. Jednak www nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Bukmacher zachęca do zainstalowania dedykowanej aplikacji która znakomicie sprawdzi się na smartfonach i tabletach.

Oferta Fortuny

Oferta bukmachera jest dość bogata. Nie odbiega od konkurencji ale też nie przegania jej. Znajdziesz w niej zakłady nie tylko na najważniejsze wydarzenia, popularne ligi i sporty. Dla każdego coś dobrego. Obstawiać mogą również fascynaci esportów.

Kursy bukmacherskie w Fortunie

Fortuna oferuje kursy w wysokości podobnej jak najwięksi konkurenci – Totolotek i LV BET ale wyższe niż STS.

Pozostałe informacje

Na stronie dostępne są wyniki poszczególnych spotkań oraz statystyki. Strona bukmachera daje możliwość uzyskania informacji o danym wydarzeniu lub własnym zrealizowanym kuponie za pomocą wiadomości SMS.

Zakłady bukmacherskie Fortuna to obecny sponsor 1 Ligi piłkarskiej, oraz Legii Warszawa.

Fortuna to jeden z liderów branży bukmacherskiej. To jeden z najczęściej polecanych bukmacherów w Polsce oraz poza naszym krajem. Do niedawna, akcje firmy były notowane na GPW co świadczy o wielkości tego bukmachera. Jej strona jest przejrzysta, dostosowana do wygody użytkowników. Aplikacja mobilna jest obecna zarówno na urządzenia Android jak i iOS. Fortuna to bezpieczny wybór, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. – legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Dodaj komentarz