ETOTO – polski bukmacher i jego pięciu wspaniałych

ETOTO rozpoczął swoją działalność od lokali „naziemnych” w 2011 roku. Po paru latach otworzył stronę internetową www.etoto.pl na której można zawierać zakłady bukmacherskie online. To bukmacher z najmniejszym udziałem na rynku, ale w ostatnich miesiącach rozpoczął bardzo aktywną promocję pozyskują jako ambasadorów pięciu influencerów piłkarskich – Borka, Pola, Hajto, Kołtonia i Smokowskiego. Czterech dziennikarzy i komentatorów oraz były piłkarz i komentator w jednym, stali się twarzami marki.

Oferta ETOTO

ETOTO, na tle polskich konkurentów oferuje bogaty zbiór zakładów piłkarskich. Inne sporty również posiadają dużą ilość zdarzeń. Firma umożliwia negocjowanie kursów. Obstawiać można zarówno poprzez stronę internetową jak i w jednym z 28 punktów (głównie Kraków i Warszawa).

Podsumowanie – czy ETOTO stać na więcej?

ETOTO to stosunkowo młoda firma bukmacherska na naszym rynku. Posiada bardzo małą sieć lokali stacjonarnych, swoje działania skupia raczej na klientach online. Do niedawna ETOTO było nieistotnym graczem na polskim rynku ale od początku 2018 wprowadzono szereg ulepszeń – wzbogacono ofertę, poprawiono szatę graficzną całej marki oraz samej strony i zatrudniono rozpoznawalnych ambasadorów.