Przegrał finał Ligi Mistrzów, ale ma szansę się odkuć. Na... plaży. W opalaniu jest bowiem absolutnie najlepszy na świecie!

Przyszłość Portugalczyka w ekipie Manchesteru United nadal stoi pod wielkim znakiem zapytania. Jak wiadomo, piłkarz wciąż nie podjął decyzji, gdzie chciałby grać w przyszłym sezonie. MU czy Real Madryt? Za kilka tygodni otworzy się okienko transferowe i wszystko powinno być jasne.

Ronaldo jednak w Madrycie? Real przygotował 80 mln funtów!

Tymczasem piłkarz obecnie stara się o tym nie myśleć. Zakończył sezon, odpoczywa i pociesza się - po środowej porażce w finale Ligi Mistrzów z FC Barceloną - w słonecznej Italii.

Cristiano Ronaldo może i został zdeklasowany na boisku w zeszłym tygodniu, jest jednak coś, w czym nadal jest najlepszy. W... opalaniu! - nabijają się z gwiazdora „Czerwonych Diabłów” angielscy dziennikarze "Daily Mail".
Portugalczyk w swoich ulubionych białych - lekko ciasnawych - gatkach wyleguje się na plażach na Sardynii, ciężko pracując nad swoją opalenizną. Można spokojnie powiedzieć, że znów jest w swoim żywiole!

Gdzie Ronaldo powitał Nowy Rok? W basenie! (ZOBACZ)

Zobaczcie półnagiego Ronaldo. Oby tylko nie przesadził tak, jak to miało miejsce przed rokiem w Los Angeles. Piłkarz wyglądał wtedy, jakby wystrugali go z mahoniu :)


Fot. www.dailymail.co.uk