Znów prowokacja z obciętą głową! Kogo jej "pozbawili"? (ZOBACZ)Fot. www.thespoiler.co.uk

Na niewybredny pomysł sprowokowania angielskich piłkarzy wpadli przed mundialem amerykańscy kibice. Bohaterami rysunku są czołowi napastnicy obu reprezentacji.

Spotkaniem Anglii z USA 12 czerwca zainaugurowane zostaną rozgrywki w grupie C. Sympatycy "Jankesów" stworzyli bardzo kontrowersyjny rysunek.

Przedstawia Landona Donovana, który w jednej ręce trzyma olbrzymi nóż, a w drugiej obciętą głowę Wayne Rooneya. To ma obrazować wyższość Amerykanów w starciu z faworyzowanymi Anglikami.


Fot. www.thespoiler.co.uk


Prowokacja nie dość, że w złym smaku, to jeszcze bardzo niepokojąca. Można się bowiem spodziewać naśladowców z innych krajów tego kontrowersyjnego pomysłu.

Wcześniej na taki pomysł wpadł bokser David Haye, który marzył o zdetronizowaniu braci Kliczko. Na jednej z konferencji prasowych pojawił się w koszulce, która przedstawiała go trzymającego obcięte głowy obydwu bokserów. Przed walką z Władimirem powtórzył tę prowokację, ale z walki zrezygnował.

Obcięli Kliczce głowę! ZOBACZ szokującą prowokację >>

W Polsce natomiast wybuchł skandal przed meczem biało-czerwonych z Niemcami na Euro 2008.
„Super Express” zamieścił wówczas na ostatniej stronie fotomontaż pokazujący ówczesnego selekcjonera Polaków - Leo Beenhakkera, trzymającego w rękach obcięte głowy kapitana Niemców Michaela Ballacka i trenera Joachima Loewa.

Czy po takiej prowokacji rozsierdzeni Anglicy rozniosą Amerykanów w pył? Forum jest do Waszej dyspozycji!

Dziennikarze wyprowadzili Leo z równowagi. Dziwicie się? >>