Zmęczony Ronaldo: ciągle "kto lepszy - ja czy Messi". To jasne - ja!Fot. PAP/EPA

Nie ustają dyskusje i spory na temat tego, kto dziś jest najlepszym piłkarzem na świecie. "Cris" twierdzi, że obecnie to on wygrywa wyścig z rywalem.

Barcelona ma za sobą bardzo trudny sezon, w którym nie udało się sięgnąć po najważniejsze trofea. W innej sytuacji jest Real Madryt, który w końcu zdobył mistrzostwo Hiszpanii. Przerwanie dominacji "Dumy Katalonii" na nowo rozpoczęły dyskusję na temat klasy dwóch największych gwiazd obu klubów.

"Ronaldo w MU był lepszy niż teraz w Realu". Tak mówi legenda piłki >>

Fani na całym świecie spierają się o to, kto zasługuje na tytuł najlepszego obecnie piłkarza na świecie. Leo Messi czy Cristiano Ronaldo? Głos w tej sprawie zabrał drugi z nich, który udzielił wywiadu dla telewizji CNN.

Niektórzy ludzie mówią, że ja jestem lepszy, a inni, że Messi. Najważniejsze jest, kto jest lepszy w danym momencie i myślę, że to jestem ja - wyznał ze śmiechem "Cris".


Fot. www.cnn.com

Były piłkarz Realu: "Messi jest poziom wyżej od Ronaldo". Co? >>

Patrząc na sukcesy w tym sezonie, to trudno się z tym nie zgodzić. To jednak Argentyńczyk był skuteczniejszy, co jest poważnym argumentem dla jego zwolenników. Portugalski gwiazdor nie ukrywa jednak, że męczą go ciągłe porównania z graczem Barcy.
Porównania czasami sprawiają, że jestem tym zmęczony. On pewnie też, bo cały czas nas porównują. Nie można przecież porównywać Ferrari z Porsche, bo mają zupełnie inne silniki. Messi daje z siebie wszystko Barcelonie, a ja Realowi.
Kto jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie? Leo Messi czy Cristiano Ronaldo?

Messi w prestiżowym piśmie. Mówi o Ronaldo! "To dobry człowiek i..." >>