Trochę się wstydziły, ale... ZOBACZ zdjęcia nagich siatkarek! Ładne?  Fot. isport.blesk.cz

Dziewczynom ciężko byłoby rozebrać się przed facetem. Z kobietą-fotografem pracowało się łatwiej. Zdjęcia wypadły super! Nawet ich babciom się podobają. Tobie też?

Kalendarze z seksownymi sportsmenkami są ostatnio bardzo popularne. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca, na łamach Sportfana, mieliśmy okazję pokazać ich aż cztery! Były trathlonistki, rugbystki, gwiazdy sportów rowerowych i tenisistka Daniela Hantuchova.

Mini spódniczka, sexy spojrzenie... Czarujące fotki tenisistki (ZOBACZ) >>

Siatkarki czeskiego SK UP Olomouc chyba nie chciałby być gorsze i również zdecydowały się pokazać trochę ciała przed milionami ludzi na całym świecie. Jako że był to ich debiut, ciężko im było zapomnieć o wstydliwości.

Na pewno było nam łatwiej, że zdjęcia robiła nam kobieta. Przed mężczyzną byłoby więcej wstydu - przyznaje Veronika Gregorova, kapitan zespołu z Ołomuńca.
Ostatecznie dziewczyny wyszły na zdjęciach niczym... rasowe modelki. Z efektów ich pracy zadowolone są nie tylko one same, ale nawet ich najbliższa rodzina.

Rugbystki to napakowane cyborgi? Bzdura! ZOBACZ te dziewczyny >>
Nawet nasze babcie! Wszyscy chcą mieć ten kalendarz na Święta Bożego Narodzenia - tłumaczy Gregorova.
Na pomysł promocji SK UP Olomouc poprzez seksowne zdjęcia jego zawodniczek wpadł jeden z przyjaciół klubu, który był pod wrażeniem tego, jak podobne przedsięwzięcia wpływały pozytywnie na popularność drużyn.

My oczywiście nie mamy nic przeciwko temu, aby kolejne siatkarki - w tym polskie! - decydowały się na rozbierane fotki. Zobacz, jak zaprezentowały się dziewczyny z Ołomuńca. Ładne?

Na te zdjęcia warto czekać cały rok. ZOBACZ seksowne sportsmenki! >>


Fot. isport.blesk.cz

Ten sport jest nudny, ale one są sexy! Tak się promuje... (ZOBACZ) >>