Tabloid przyłapał agenta „Lewego”. Wziął koszulki Borussii i…

piłka nożna futboll

Polski snajper ma wielu wyjątkowych fanów, a o tych trzeba szczególnie dbać. Tym zajmuje się Cezary Kucharski, który w grudniu… Zobacz to zdjęcie.

Robert Lewandowski i Cezary Kucharski od kilku dni są największymi bohaterami polskich mediów. To oczywiście zasługa jednego z najgłośniejszych transferów w historii naszego futbolu. Napastnik reprezentacji Polski podpisał już kontrakt z Bayernem Monachium (będzie obowiązywać od 1 lipca 2014 r.).

To już oficjalne. Lewandowski na pięć lat w Bayernie! >>

Menedżer „Lewego” tym samym przeprowadził transfer życia. A to wiąże się z ogromnym wynagrodzeniem z tytułu prowizji. Wczoraj pisaliśmy, że łącznie na jego konto trafi nawet 41 mln złotych! Piłkarz na pewno nie będzie mu żałował tych pieniędzy, bo Kucharski bardzo dobrze dba o jego interesy.

Na łamach Faktu przekonać się możemy, że menedżer dba o to, aby o jego podopiecznym… dobrze mówiono w sejmie.

Któryś z posłów marzy o koszulce Lewandowskiego? Nie ma problemu. Wystarczy zgłosić się z tym do parlamentarzysty PO, a prośba zostanie spełniona. Jak się okazuje, chętnych nie brakuje.

Ponad 30 mln zł prowizji – agent Lewandowskiego stał się bogaczem >>

Polski tabloid przyłapał Kucharskiego, jak w grudniu wchodził do sejmu z torbą pełną koszulek i szalików. W środku było dokładnie 14 koszulek i 2 szaliki. Wszystkie zapewne miały autograf prosto od „Lewego”.

Widzimy zatem, że wśród rządzących mamy wielu fanów polskiego snajpera. Jednocześnie „Kucharz” opróżnił pewnie zapasy trykotów BVB. Za rok pewnie zjawi się z torbą z czerwonymi koszulkami… 

Dodaj komentarz