Szpilka lał się z Majewskim! Dosłownie. Sprawdź, kto wygrałFot. Mike Gladysz

Najpierw był "sparing" w ringu, potem emocjonująca potyczka w studiu TVN-u. Showman starał się mocno, by nie dać się "Szpili". Jaki efekt?

Artur Szpilka postanowił odstresować się od ciężkiej pracy w ringu i przyjął zaproszenie do programu "Szymon na Żywo" w TVN! Widzowie zobaczyli dzięki temu dwie walki - z udziałem boksera i showmana.

Artur to ostry facet, ostry zawodnik, a nawet poeta - tak zapowiedziany pięściarz z Wieliczki pojawił się w studiu.

Wielkie show! Szpilka będzie się bić z... Majewskim (ZOBACZ) >>

Na pytanie prowadzącego, czy teraz już bije legalnie, 23-letni Szpilka odpowiedział:
Miałem taki epizod w życiu, że robiłem to nielegalnie (na ustawkach kiboli - przyp. red). Teraz na szczęście walczę legalnie.
Szpilka: zero respektu wobec Kliczki! Od razu na niego ruszy... >>

Następnie wschodząca gwiazda zawodowego boksu wymieniła kilka uwag z zaproszoną również przez Szymona Dorotą Rabczewską, czyli Dodą. Wszyscy czekali jednak na walkę...

Najpierw pokazano wideo z fragmentem sparingu w ringu Majewskiego i Szpilki. Parodia walki pięściarskiej zakończyła się w momencie, kiedy... Szpilka rzucił swoim rywalem o ziemię!

Do rewanżu doszło podczas nagrania w studiu. "Water War", czyli walka na oblewanie się wodą, wzbudziła sporo emocji.

Przed każdym z rywalizujących stały cztery dzbany wypełnione wodą. Kto wylosował wyższą kartę z talii, ten... oblewał rywala. Była to dość wyrównana walka! Ostatecznie jako pierwszy wszystkie „swoje” dzbany opróżnił Szpilka (zwyciężył wynikiem 4:3) i to on zanotował - jak śmiał się Majewski - dziewiąty nokaut w karierze.

Po jednej z rozgrywek, gdy pięściarz wylał cały dzban wody na Majewskiego, padły pozdrowienia na wizji.
Pozdrawiam wszystkich po drugiej stronie muru - powiedział „Szpila”, pamiętając o więziennych czasach.

ZOBACZ występ Szpilki u Szymona Majewskiego

Utrzymany jak zwykle w zabawnym tonie program mógł się podobać, a Szpilka udowodnił, że ma poczucie humoru. Ciekawe, czy zachowałby spokój, gdyby przegrał z Szymonem w "wodnej wojnie"...

Polacy mają dość Adamka i Diablo. Chcą oglądać Szpilkę! Bo on... >>