Saleta vs. Gołota: na FB pojawiło się zdjęcie... (ZOBACZ)Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

Polski pięściarz postanowił sprawdzić swoją formę. Okazuje się, że dwa miesiące przed walką nie jest najlepiej.

Pod koniec listopada będziemy świadkami wielkiego widowiska bokserskiego. Zmierzą się bowiem dwie legendy polskiej wagi ciężkiej. W jednym narożniku pojawi się Andrzej Gołota, w drugim Przemysław Saleta. Prawdopodobnie dla obu będzie to oficjalne pożegnanie z fanami.

Gołota podjął męską decyzję! Obiecał kibicom, że... >>

Wielu kibiców jednak zastanawia się, nad poziomem sportowym, jaki zaprezentuje dwóch emerytowanych pięściarzy. Żona "Andrew", Mariola, zresztą sama zasugerowała, że...

Jakoś jestem spokojna, że jeżeli pojedynek z Saletą się odbędzie, to nie zakończy się czymś złym. Oni od dawna nie walczyli, nie powinni zrobić sobie krzywdy - wyznała niedawno na stronie ringpolska.pl.

Gołota vs. Saleta: będą walczyć na serio? Mamy wątpliwości! >>

Teraz pojawił się kolejny niepokojący sygnał. Saleta wybrał się bowiem na badania, aby sprawdzić, jak wygląda sytuacja z jego kondyncją. Po wszystkim wrzucił zdjęcie na swojego Facebooka i napisał...

Badania zrobione, szału nie ma:( DUŻO PRACY!!!

ZOBACZ.
Saleta vs. Gołota: na FB pojawiło się zdjęcie... (ZOBACZ)
Fot. www.facebook.com

Teoretycznie jest sporo czasu, aby nadrobić zaległości. Z drugiej jednak strony nie jest on już młodzieniaszkiem i takie łatwe to nie będzie. Myślicie, że walka Gołota vs. Saleta skończy się sportową farsą?Czy jednak obaj pięściarze zdążą dobrze przygotować się do pojedynku?

Sensacja: Gołota wraca na ring! Będzie się bił z... >>