Pudzian znowu się ośmieszył! Recytował "wierszyk"Fot. PAP/Stach Leszczyński

Polski wojownik znowu pokazał celebrycką twarz. Wcielił się w rolę recytatora poezji i... Można to nazwać krótko: żenada!

Kibice mieli już okazję oglądać Mariusza Pudzianowskiego w różnych rolach. Śpiewał, tańczył i uczestniczył w wielu komercyjnych projektach. Ostatnio jednak szefowie KSW zapewniali, że zerwał z wizerunkiem celebryty. Wielkim zaskoczeniem była dzisiejsza informacja.

Taniec, śpiew, a teraz... Pudzian nie przestaje zaskakiwać! >>

Pisaliśmy w Sportfanie, że wojownika MMA będzie można zobaczyć w programie "Dzięki Bogu już weekend". Jest to program kabaretowy, w którym nie brakuje także... poezji. Zapowiadało się, że były strongmen zaskoczy dziś swoich fanów czytaniem utworu.

Jak sobie poradził Mariusz Pudzianowski?

Sensacja: Pudzianowi usunęli... cellulit i rozstępy! Jak to? >>

Długo musieliśmy czekać na pojawienie się "Dominatora", bo pokazał się dopiero pod koniec programu. Wcześniej prezentowały się kabarety, a także Czesław Mozil, aż w końcu...

Gospodarze udawali zaskoczenie. Pudzian z każdym się wyściskał, a nawet wycałował kobietę będącą jedną z prowadzących. Na pytanie, co tu robi, odpowiedział...

Ja szukam Michała Zabłockiego, poety, i szukam go na rękach. Dlaczego? Bo poetów trzeba nosić na rękach! - mówił Pudzian, a następnie zapytał... - Chciałem Wam taki wierszyk przeczytać, czy pozwolicie mi?

Oczywiście nie było żadnego sprzeciwu. Co recytował gwiazdor federacji KSW? Był to wiersz autorstwa Michała Zabłockiego o tytule "Dusza nie waży". Oto jego treść.

Przecież dusza nie waży
a jednak każdego przytłacza
Nawet najmocniejszego
na świecie
siłacza
Jak trudno ją wycisnąć
podrzucić i przenieść
skoro nawet problem stwarza
zręczne jej uchwycenie:
Od kogo jest?
I czy jest parą?
- jak w tańcu wirując na osi -
I jaką konkretnie ożywiona wiarą
z łatwością góry przenosi

Każdy, kto widział jego występ, chyba przyzna, że wybitny recytator z "Dominatora" nie jest. Znowu tylko dał swoim wrogom pretekst ku temu, aby nazywali go celebrytą, a nie fighterem MMA.

KSW 23: rywal dla Pudziana? "Ktoś młodszy, mniej znany..." >>