Pudzian niknie w oczach! ZOBACZ zdjęcia z USA, na których...  Fot. PAP/Leszek Szymański

"Dominator" znacznie się zmniejszył w porównaniu do tego, jak wyglądał za czasów startów w zawodach siłaczy. To mu pomoże odnieść sukces w MMA?

Jak grzyby pod deszczu pojawiają się w sieci coraz to nowsze zdjęcia Mariusza Pudzianowskiego z USA. Były strongman przygotowuje się tam do majowego pojedynku na gali KSW 19. Tym razem jednak nie on sam jest ich autorem. Fotki wrzucił fighter federacji UFC Jason Young.

Pudzian, Khalidov, kobiety. Znamy już termin i arenę gali KSW 19! >>

"Shotgun" trenuje z Polakiem oraz mistrzem organizacji Bellator Hectorem Lombardem w słynnej szkole American Top Team. Nas jednak najbardziej zaciekawiła sylwetka polskiego zawodnika.

Pudzian dosłownie niknie w oczach, niektórzy już nawet ironizują, że wkrótce będzie musiał zmienić kategorię wagową - z ciężkiej na... półciężką!


Zobacz!Fot. twitter.com/#!/shotgun_young (od lewej: Young, Pudzian, Lombard)

Zdjęcie pierwsze pojawiło się również na profilu "fejsbukowym" portalu mmavideos.pl i wywołało ogromną lawinę komentarzy. Wśród nich były wpisy kibiców, którzy zarzucali byłemu strongmanowi m.in. zażywanie środków dopingujących.

Wśród komentarzy znalazł się i taki... Autor? Mariusz Zbigniew Pudzianowski.

Szczupła sylwetka, kimono, parter. ZOBACZ Pudziana prosto z USA! >>

Dla Hajterów z neta schudłem jasne bo obecnie waże 126kg wiec jasne ze schudłem.A tak nawiasem po 5 godzinach treningu chce zobaczyc kazdego z was jak bedzie stał na nogach i usmiechał się!!Wy ternujecie na klawiaturze a ja swoje robie dalej na sali!!! (zachowana oryginalna pisownia).
Nie mamy do końca pewności, czy konto Mariusz Zbigniew Pudzianowski jest prawdziwe, dlatego należy podejść do tego tekstu z dystansem. Zwłaszcza podejrzane jest to, że "Dominator" wygląda teraz szczuplej niż w starciu z Jamesem Thompsonem (ważył 116 kg, a teraz rzekomo twierdzi, że ma 126)!

Z drugiej jednak strony, znając zawziętość i niechęć do "internetowych napinaczy" pięciokrotnego mistrza świata siłaczy, nie można wykluczyć, że faktycznie on to napisał.

Jesteście pod wrażeniem tego jak Pudzian ostro zasuwa na treningach, aby zrealizować swoje marzenia w MMA? Forum jest Wasze!

Spalony jak skwarka, piwo w ręce: zobacz, jak Pudzian żyje w USA! >>