Polskie sportsmenki o sesji w "Playboyu": to byłoby intrygujące!Fot. PAP/Andrzej Grygiel

Kobiecy futbol w naszym kraju dopiero raczkuje. Panie uganiające się za piłką muszą na co dzień walczyć ze stereotypami. Dlatego chętnie wzięłyby udział w... rozbieranej sesji!

Utarło się, że piłka nożna jest sportem tylko dla mężczyzn. Jednak ostatnio płeć piękna coraz chętniej garnie się do tego sportu, a futbol w spódnicy zyskuje kolejnych fanów.

Piękna tenisistka dostała propozycję z Playboya! Znasz ją >>

W Polsce rozgrywki kobiece z roku na rok się rozwijają. Jednak stereotyp wciąż jest ten sam - wielu myśli, że są to tzw. chłopczyce, które nie mają w sobie za nic kobiecości.

Takie opinie nie przynoszą nam popularności, a w dodatku są mocno krzywdzące. Wystarczy spojrzeć na nas. Chodzimy do fryzjera, kosmetyczki, jesteśmy przecież normalnymi kobietami - mówi w "Dzienniku Zachodnim" piłkarka Czarnych Sosnowiec, Urszula Bydlińska.
Polska pływaczka w "Playboyu"! Podbija nawet zagranicę (ZOBACZ) >>

Wiele z nich naprawdę może pochwalić się bardzo atrakcyjną urodą. Sportsmenki coraz częściej, chcąc zwrócić na siebie uwagę, decydują się na... rozbierane sesje! Co na to nasze futbolistki?
To byłoby intrygujące. Taka sesja na pewno promowałaby piłkę kobiecą, pokazałybyśmy się nieco inaczej, nie tylko w spodenkach i koszulkach czy dresach - mówi Karolina Koch z klubu 1. FC Katowice.
Zatem czekamy, aż ktoś zdecyduje się wykorzystać potencjał polskich piłkarek. Chcielibyście zobaczyć je w rozbieranej sesji na łamach "Playboya"?

Futbolistki z USA zrzuciły ubrania dla... Playboya (ZDJĘCIA) >>