Położy Cię na rękę błyskawicznie! ZOBACZ najsilniejszą Polkę w... Fot. PAP/Piotr Polak

Na krajowym "podwórku" nikt jej nie podskoczy. Teraz marzy się jej podbój Europy. Oto kobieta, która położy niejednego faceta na rękę!

Jest instruktorką lekkiej atletyki, osobistą trenerką kulturystyki i fitnessu, nauczycielką WF, a przede wszystkim czołową armwrestlerką w naszym kraju. Mowa o... Marlenie Wawrzyniak!

Zawodniczka Arm Fanatic Sport Grudziądz przez cztery lata z rzędu zdobywała tytuł "Najsilniejszej Polki". 35-latka może się również pochwalić wpisem do księgi: „Polskie Rekordy i Osobliwości”.

Pudzianowski zmieni sport?! W MMA mu nie idzie, więc... >>

Co sprawia, że potrafi położyć na rękę nawet większych od siebie rywali? Masa i siła nie są najważniejsze.

Przede wszystkim liczy się technika i szybkość. Następnie dopiero siła, psychika i doświadczenie przy stole - wyjaśnia na łamach "Gazety Pomorskiej" Wawrzyniak.
Na krajowym "podwórku" nasza bohaterka zdobyła już praktycznie wszystko. Teraz marzy jej się podbój Europy. 29 lipca weźmie udział w międzynarodowych zawodach w Belgii. Później ma w planach m.in. starty na mistrzostwach Europy, w imprezie zawodowców w Hiszpanii oraz w Pucharze Świata. W międzyczasie będzie jeszcze walczyć o Puchar Polski.

ZOBACZ sporty przyszłości! Brutalne, seksowne, efektowne >>

Sporo tego, ale trudno się dziwić, skoro siłowanie na rękę zdobywa w Polsce i na świecie coraz większą rzeszę wielbicieli. 35-latka sama chętnie bierze udział w akcjach promocyjnych armwrestlingu.
Jesteśmy zapraszani na pokazy, festyny. Jest to, wbrew pozorom, trudny sport - ale niezmiernie ciekawy i widowiskowy - zachęca kibiców.
Zobacz najsilniejszą kobietę w Polsce. Położy cię na rękę raz-dwa!

Ona ma siłę: 17-latka kładzie na rękę facetów! Nawet nie próbuj... >>


Fot. www.fakt.pl

Więcej zdjęć TUTAJ

Fragment programu "Dzień Dobry TVN" z jej udziałem:


Marlena Wawrzyniak w pojedynku z Małgorzatą Ostrowską: