Piłkarze trenowali... nago! W tym klubie powariowali? (ZOBACZ)Fot. sandefjordfotball.no

Niewinna piłkarska zabawa doprowadziła do tego, że dwóch zawodników musiało paradować w "stroju Adama"! Koledzy mieli niezły ubaw, a teraz ich nagie ciała robią furorę na świecie.

Żarty i zakłady zawodników w klubach piłkarskich są codziennością i zawsze trzeba mieć oczy dookoła głowy. Pomysłowość bywa czasami zaskakująca, a dowód na to znaleźliśmy w lidze norweskiej.

Odważni sportowcy! Podczas sesji fotograficznej pokazali nagie... >>

Mnóstwo śmiechu było podczas piątkowego treningu klubu Sandefjord. Dwóch juniorów postanowiło zmierzyć się w siatkonogę z bramkarzami z ekipy seniorów - Ivensem Austbo i Colinem Burnsem. Stawka była wysoka, bo przegrani musieli... rozebrać się do naga i trenować tak do końca zajęć!

Stian Antonsen i Marius Berntzen przecenili swoje możliwości, bo polegli z golkiperami. Mecz był zacięty i wyrównany, ale nie zwolniło to ich z kary. W efekcie trenowali tak, jak stworzyła ich natura. Trenerzy nie mieli nic przeciwko, bo dzięki temu w drużynie zapanowała świetna atmosfera.

Do czego to doszło... Obejrzą mecz piłkarski nago. Legalnie! >>

Śmiechu było co niemiara. Ciekawe tylko, czy równie wesoło im jest teraz.

Oficjalna strona klubu umieściła ich zdjęcie w internecie, a fotografia szybko stała się hitem! Widać więc, że w norweskim klubie mają duże poczucie humoru.

ZOBACZ.


Fot. www.sandefjordfotball.no

W Sandefjord skończyło się na śmiechu, ale zupełnie inaczej było w Niemczech. Wczoraj pisaliśmy o dwóch graczach Borussii Moenchengladbach, którzy podczas gry w siatkonogę zderzyli się głowami. Taka niewinna gra, a ile emocji potrafi wywołać...

To miała być zabawa! Trener nieprzytomny, piłkarz stracił zęby... >>