Piękna sportsmenka nie boi się śmiałych zdjęć. ZOBACZ ją nago!Fot. blesk.cz

Jedna z najpiękniejszych tenisistek postanowiła kibicom pokazać swoje ciało w pełnej okazałości. Sesja w sypialni z pewnością pobudzi zmysły jej fanów.

Ostatnie miesiące dla Dominiki Cibulkovej są niezwykle udane. Wreszcie zaczęła piąć się w rankingu WTA (18. miejsce), a pod koniec października wygrała swój pierwszy turniej (Kremlin Cup w Moskwie). Furorę robi jednak nie tylko swoją postawą na korcie.

Słowacka tenisistka jest uznawana za jedną z najseksowniejszych przedstawicielek tej dyscypliny. Nie bez powodu pod względem urody wymieniana jest obok takich ślicznotek jak Maria Szarapowa czy Anna Ivanović. Wygląda na to, że teraz chce wykorzystać swoje pięć minut.

Tak się lansuje sławna tenisistka. Zarobiła kupę kasy i... (ZOBACZ) >>

Nie tak dawno pochwaliła się zdjęciami z wakacji, gdzie świetną figurę pokazała w stroju kąpielowym. Teraz posunęła się znacznie dalej i wzięła udział w profesjonalnej sesji. Dodajmy, że... zupełnie nago!

Bez problemów zgodziła się pozować dla słowackiej gazety "Novy Cas". Jej seksowne zdjęcia w sypialni mają uczcić 20-lecie dziennika. Sama przyznała, że nie boi się odważnych zdjęć, bo fotografowanie sprawia jej wielką frajdę.

Tenisistka z niej słaba, ale za to jaka modelka! To... (ZOBACZ) >>

Patrząc na poniższe zdjęcia, w pełni jej wierzymy. Materiał filmowy z sesji możecie zobaczyć TUTAJ.

1)


2)


3)


4)


Źródło: Materiał filmowy blesk.cz

Romans roku: seksowna tenisistka flirtuje z... Znasz go! (ZOBACZ) >>