O tym zdjęciu mówi cały świat! Kibole rozrabiali, a para... ZOBACZFot. www.guyism.com

Na ulicy chuligani prowadzili regularną wojnę z policją, a oni postanowili zająć się sobą. W środku zadymy zaczęli się całować. Skąd taki pomysł?

Hokeiści Boston Bruins zdobyli w środę Puchar Stanleya, pokonując - w meczu nr 7 finału play-off NHL- Vancouver Canucks 4:0!

Niestety, to nie triumf Bostonu - pierwszy w lidze od 1972 roku - jest dziś tematem numer 1 za oceanem! Na pierwszych stronach gazet znaleźli się chuligani z Vancouver, którzy w przypływie złości, wywołanym porażką swojego zespołu zdemolowali miasto.

Płomienie na ulicach kanadyjskiej metropolii, zniszczone auta i sklepy, gaz łzawiący, walki kiboli z policją - to była bez wątpienia porażka całej Ameryki.
Kibole znów dali o sobie znać: ogień, zdemolowane auta, strzały... >>

W relacjach z tych tragicznych wydarzeń przewija się też... niecodzienna fotka. Na zdjęciu wykonanym przez dziennikarza „Vancouver Sun” Richarda Lama widać parę w miłosnym uniesieniu, która nic sobie nie robi z zamieszek.

Zobacz.


Fot. www.guyism.com

Bohaterowie zdjęcia to 29-letni Australijczyk Scott J. i jego dziewczyna, Alex T. z Vancouver.

Fotoreporter w pierwszej chwili sądził, że Australijczyk i Kanadyjka są ranni. Nie byli, ale... już po zrobieniu zdjęcia oboje padli ofiarą interwencji policji. Kobieta oberwała w głowę, mężczyzna z kolei miał być kopany przez próbujących zaprowadzić porządek stróżów prawa. Większych obrażeń jednak nie odnieśli.

Co skłoniło parę do romantycznego pocałunku w... tak „nieromantycznym” miejscu? Dlaczego nie uciekali w obliczy zagrożenia? Piszcie, co sądzicie o ich zachowaniu.

Gwiazda MMA nago! Tak się promuje? "Ktoś się włamał do..." >>