Najpierw sława i pieniądze, potem wieczne imprezowanie. W końcu - depresja! - Straciłem niemal wszystko - napisał w swojej autobiografii reprezentant Szwecji.

58-krotny reprezentant Szwecji i była gwiazda Celticu Glasgow Magnus Hedman przyznał się światu, że myślał poważnie o samobójstwie. Co go do tego skłoniło? Roztrwonił ok. 5 mln funtów - m.in. na narkotyki i prostytutki.

Kilka razy myślałem o samobójstwie, a raz byłem tego bardzo blisko. Dziś moja sytuacja finansowa jest bardzo zła. Nie mogę podać dokładnej liczby, ale straciłem niemal wszystkie pieniądze, poza tymi, które są na funduszach emerytalnych - napisał w swojej autobiografii „When the Lights Go Out” („Kiedy gasną światła”) szwedzki futbolista.

Fot. www.dailyrecord.co.uk

Na haju pobił siedem prostytutek! Przerażające wspomnienia Tysona >>

Hedman przyznał, że po zakończeniu kariery początkowo wiodło mu się bardzo dobrze. Zatrudniono go w charakterze eksperta w szwedzkiej telewizji TV4, ale nie zagrzał tam długo miejsca. Wolał imprezować i wydawać fortunę na narkotyki i prostytutki! Potem dopadła go depresja, która o mały włos go nie zabiła.

Przypomnijmy, że w 2009 roku szwedzki reprezentant został oskarżony o zażywanie i posiadanie niedozwolonych sterydów (policja znalazła w jego samochodzie dużą liczbę tabletek stanozololu), a rok temu został skazany za seks z rumuńską prostytutką.

39-letni Hedman to przykład sportowca, który po zakończeniu kariery nie potrafił się znaleźć w codziennym życiu. Przykre!

Za przemyt narkotyków. Mistrz olimpijski posiedzi ponad 9 lat! >>