Nagie sportsmenki i alkohol: one wiedzą, jak zrobić dobry... ZOBACZFot. dailymail.co.uk

Warto mieć w klubie żeńską sekcję, bo w razie problemów finansowych zawsze mogą podreperować budżet. Jak? Oczywiście seksownym kalendarzem.

Sport kobiecy na całym świecie wciąż nie jest finansowany na tyle, aby móc spokojnie myśleć o przyszłości. Przekonały się o tym netballistki (czytaj tutaj, co to za sport) Bristol University, które postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce.

ZOBACZ odważny kalendarz z piłkarkami! Rozebrały się, żeby... >>

W ich przypadku o innowacyjności nie ma mowy, ale o odwadze już jak najbardziej. Zespół młodych i seksownych sportsmenek postanowił zorganizować sesję fotograficzną w samych majtkach. Po co? Oczywiście, aby wydać kalendarz, a dochód ze sprzedaży przekazać na ratowanie klubu.

Efekt przerósł ich najśmielsze oczekiwania. Początkowy nakład w ilości 250 sztuk rozszedł się błyskawicznie jak ciepłe bułeczki. Kalendarze są dodrukowywane, bo liczba chętnych wciąż rośnie.

Zainteresowanie jest niesamowite. Otrzymałyśmy fantastyczne wsparcie, a zwłaszcza od rodziny i przyjaciół. Niektóre zdjęcia może są trochę "pyskate", ale miałyśmy przy tym mnóstwo zabawy - mówi 19-letnia Maddie McKenzie.
Gdy zaczynałyśmy pracę nad kalendarzem, to było mnóstwo nerwów, bo nie jesteśmy przyzwyczajone do pozowania nago. Gdy już jednak udało nam się zrelaksować, to rozpoczęła się świetna zabawa. Środki przekażemy na pokrycie kosztów wynajmu hali, opłacimy rachunki, a także kupimy nowy sprzęt - dodaje Molly Thorpe.

Gorące piłkarki ratują biedny klub. Jak? Sexy kalendarzem! (ZOBACZ) >>

Kalendarz kosztuje jedyne 7 dolarów, ale patrząc na kilka zdjęć - warto. Sami zobaczcie i oceńcie.

1)


2)


3)

Fot. www.dailymail.co.uk

Sześć nagich fanek-modelek! Który polski klub tak się promuje? >>