Stawką była przepustka do strefy medalowej igrzysk olimpijskich. Białorusini nie zdążyli się rozgrzać, bo przeszkadzały im... "gołe cycki". Co?

Hokejowy turniej olimpijski przyniósł ogromne emocje. Wielki finał - Kanada kontra USA - rozgrzał wszystkich bez wyjątku. Podczas igrzysk słabo zaprezentowały się zespoły z Europy Wschodniej. Rosjanie jak i Białorusini kompletnie zawiedli swoich fanów.

Ach, co to był za mecz! Hokejowe złoto dla...

Ci drudzy odpadli w walki o medale, przegrywając ćwierćfinał ze Szwajcarią (wynik 2:3). Jak piszą fińskie media, na Białorusi znaleźli winnych tej porażki. Według trenera tamtejszej reprezentacji, Michaiła Zacharowa, wszystko przez... nagie fińskie hokeistki!


Fot. www.hbl.fi

Nie mogliśmy się skoncentrować przed meczem, gdyż dzieliliśmy szatnię z żeńskim zespołem Finlandii. Hokeistki paradowały po szatni nago! - tłumaczył olimpijskie niepowiedzenie trener Białorusi.
Gwiazda porno rozebrała się przed piłkarzami. W szatni! (ZOBACZ)

Na odpowiedź ze strony Finów nie czekaliśmy długo. Głos w tej sprawie zabrał trener żeńskiej kadry tego skandynawskiego kraju.

Pekka Hämäläinen rozbawiony do łez teorią Białorusinów powiedział:
Miło nam słyszeć, ze nasze kobiety są tak atrakcyjne, że hokeiści z Białorusi nie mogli oderwać od nich wzroku. Śmieszyć musi fakt, że silni jak tur hokeiści dla gołych cycków stracili kompletnie głowę i przegrali ważny mecz!
Was również śmieszą tłumaczenia białoruskiego trenera? Czekamy na opinie w tej sprawie.

Afera na lodzie: piwo, szampan, cygara. Tak się bawią... (ZOBACZ)