MMA: Pudzian vs... Będzie walka strongmanów? Podobno tak!Fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Podobno szefowie KSW wyrazili zainteresowanie pojedynkiem "Dominatora" ze swoim byłym kolegą z aren rywalizacji siłaczy. Czyżby to było wyjście awaryjne na wypadek...

26 listopada - w łódzkiej Atlas Arenie - Mariusz Pudzianowski będzie miał okazję do rewanżu na Jamesie Thompsonie. Jeżeli wygra, szefowie KSW będą chcieli doprowadzić do rywalizacji z Timem Sylvią.

A jeżeli przegra? Coś nam się wydaje, że wtedy "Dominatorowi" zostaną walki celebryckie - z Marcinem Najmanem, z Kamilem Bazelakiem czy... Robertem Szczepańskim. Dwóch pierwszych wojowników doskonale znacie, a Szczepański... To były strongman, który postanowił spróbować swoich sił w MMA, o czym informowaliśmy kilka tygodni temu.

Kolejny strongman idzie do MMA! Kiedyś Pudzianowski, teraz... >>


Wtedy "Maximus" mówił o marzeniu walki z Pudzianowskim. Teraz? Coś się zmieniło!

Fanów bydgoskiego strongmena Roberta Szczepańskiego czekają wielkie emocje. Federacja KSW wyraziła wstępne zainteresowanie walką gigantów: Maximus kontra Pudzian - można przeczytać w serwisie enjoybydgoszcz.pl.
Co prawda autor artykułu nie powołał się na żadne źródła, które miałyby potwierdzać zainteresowanie ze strony KSW, ale załóżmy, że takowe rzeczywiście jest. Byłby to rzeczywiście dowód na, iż szefowie KSW zabezpieczają się (i słusznie!) na wypadek kolejnej porażki Pudziana.

Pudzian: "bez obrazy dla polskiego MMA, ale...". Zamieszka w USA? >>

Wróćmy do Szczepańskiego...
Jego siła i determinacja powoduje, że Robert czyni duży progres w sportach walki i chcemy od razu konfrontacji z Dominatorem. Mamy nadzieję, że otoczenie Mariusza Pudzianowskiego zgodzi się na walkę - przyznał Łukasz Mokos z FCK Promotions.
Czy nie przypomina Wam to działań Bazelaka? Były strongman nie stoczył jeszcze żadnej walki, jeszcze nic o nim nie wiemy, a już oczekuje, że Pudzian będzie chciał z nim walczyć...

TOP-10 polskich wojowników MMA: Khalidov... Jest Pudzian? >>