MMA: Khalidov poznał rywala. Walczył nawet w UFC, ale tam...Fot. youtube.com

Po długich poszukiwaniach w końcu udało się znaleźć przeciwnika dla czołowego polskiego wojownika. Zadanie nie było łatwe, bo... wszyscy się naszego wojownika boją!

Mamed Khalidov stał się postrachem zawodników z całego świata. W Polsce jeszcze nie zaznał smaku porażki notując imponującą serię 23 zwycięstw z rzędu. Dlatego też właściciele KSW mają wielki problem, aby znaleźć mu wartościowego rywala.

Kiedyś szukaliśmy gwiazd, które byłyby wyzwaniem dla Mameda. Teraz Mamed jest wyzwaniem dla gwiazd - mówi w "Fakcie" Maciej Kawulski.
Pudzian, Khalidov, kobiety. Znamy już termin i arenę gali KSW 19! >>

Poszukiwania rywala na galę KSW 19 dla wojownika z czeczeńskimi korzeniami prawdopodobnie już się zakończyły. Wprawdzie nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale zdaniem "Faktu" w ringu zobaczymy Rodneya Wallace'a.

30-letni wojownik pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak Khalidov w swojej karierze tylko cztery razy był gorszy. Na swoim koncie ma pojedynki w prestiżowej federacji UFC, ale tam... wszystkie trzy przegrał! Lepsi od niego byli Brian Stann, Jared Hamman i Phil Davis.

Khalidov chce walki z Pudzianem?! Wystarczy dobra kasa i... >>

Ostatnio wygrał dwa razy z rzędu (łącznie ma ich 12), ale w swoim dorobku ma inne prestiżowe zwycięstwa. Poradził sobie m.in. z Tonim Valtonenem i Macusem Vantinnenem, którzy zaliczają się do europejskiej czołówki.

ZOBACZ walkę Wallace vs David Heath.

Wallace specjalizuje się w boksie, zapasach i brazylijskim jiu-jitsu. Większość swoich walk stoczył w wadze półciężkiej, ale niedawno przeniósł się do kategorii średniej.

Jak oceniacie nowego rywala Mameda Khalidova? Polski wojownik pokona na KSW 19 Rodneya Wallace'a?

Khalidov zostanie mistrzem UFC - bez wyjazdu do Ameryki! Jak to? >>