Małysz ma dzisiaj urodziny - 32. Czego mu życzysz? Napisz!

To może być jego najważniejszy sezon w życiu. Celem złoto olimpijskie - jedyny skalp, którego brakuje mu w kolekcji.  Niech w końcu spełnią się jego marzenia.

Adam Małysz to ikona polskiego sportu, chodząca legenda skoków narciarskich. Wygrał już prawie wszystko. Brakuje tylko triumfu na igrzyskach. Chciałby swoje największe marzenie spełnić w lutym w Vancouver. Trzymamy kciuki!

Szef sportu w TVP: Małysz ma u mnie pewną robotę! Będzie...


Dziś jest najlepszy ku temu dzień. Dlaczego? Nasz mistrz obchodzi bowiem urodziny - 32.! Wszystkiego najlepszego panie Adamie. Jak co roku Małysz nie ma czasu na odpowiednie uczczenie swojego święta - początek sezonu to zawsze bardzo zapracowany okres. „Orzeł” z Wisły jest właśnie w drodze do Lillehammer, gdzie w weekend odbędą się drugie zawody Pucharu Świata.

Inauguracja w jego wykonaniu były pechowa. Małysz nie zakwalifikował się do konkursu indywidualnego. Na szczęście to nie oznaka słabej formy, a po prostu kiepskie warunki atmosferyczne. Zresztą pan Adam potwierdził to w „drużynówce”, oddając dwa bardzo dobre i dalekie skoki.

Teraz - w Lillehammer - Polak chciałby sprawić sobie z pewnością przyjemny urodzinowy prezent. Jeśli tylko po raz kolejny nie przeszkodzi mu pogoda, z pewnością będzie ze swoich prób zadowolony. Wielokrotnie przecież powtarzał, że jego najbardziej cieszą dwa równe skoki. Oby takich oddał w swojej karierze jeszcze setki!

Tego my, Sportfan, życzmy mu z całego serca. A Wy macie jakieś życzenia dla Małysza?
Piszcie je na forum!

Małysz po wpadce w Kuusamo: "nie chciałem go linczować"! Kogo?