Dziewczyna Szczęsnego w znanym tabloidzie! Namawia Wojtka, żeby...Fot. www.yfrog.com/"Twitter"

Bramkarzowi Arsenalu marzy się długa kariera na Emirates Stadium. Chciałby zostać jedną z największych legend klubu z Londynu. Ma na to papiery?

Wojciech Szczęsny to niezwykle pewny siebie człowiek, który obrał sobie za cel bycie legendą londyńskiego Arsenalu - w takich słowach opisuje swojego chłopaka, Sandra Dziwiszek.

18-letnia aktorka i tyczkarka udzieliła obszernego wywiadu brytyjskiemu tablodowi „The Sun”.

ZOBACZ dziewczynę Szczęsnego! Podoba Wam się ta aktorka? >>

Dziewczyna reprezentacyjnego golkipera podkreśliła, że kariera sportowa i występy w barwach „Kanonierów' są dla 21-letniego Szczęsnego niemal wszystkim. Zobaczmy.

On myśli tylko o Arsenalu. Chciałby zostać w tym klubie przez kolejnych 15 lat i zostać legendą Emirates Stadium na miarę Davida Seamana. Marzy o tym, by zostać jedną z największych gwiazd w historii klubu z Londynu - przyznała Dziwiszek.

Fot. "The Sun"

Polski piłkarz relaksuje się na Malediwach! Z piękną... (ZOBACZ) >>

18-latka zdradziła, że psychika bramkarza rodem z Warszawy to mocna broń jej chłopaka. Nawet po sławetnym laniu od Manchesteru United z początku sezonu (porażka 2:8) Szczęsny nie wyglądał na załamanego i stwierdził jedynie, że szybko będzie trzeba zapomnieć o tym meczu.
Wszyscy wokół Wojtka stresują się jego występami a on wcale. Jest bardzo pewny siebie - zaznaczyła.

Dziwiszek mieszka w Polsce, stąd spotkania z ukochanym są mocno utrudnione. Wszystko na tej płaszczyźnie ma zmienić się po Euro 2012. Dziewczyna Szczęsnego zamierza przeprowadzić się do Londynu, by studiować tam prawo. Na podjęcie studiów namawia też gorąco golkipera Arsenalu.

Powiedział już nawet „tak”. Psychologia sportu lub inny kierunek związany ze sportem będzie dla niego odpowiedni - zdradziła Dziwiszek.

Marzenia Szczesnego mają szanse się spełnić? Polski bramkarz ma papiery, by zostać legendą Emirates Stadium. Piszcie na forum.

Bramkarz na Euro i... przyszły nr 1 w Europie! Chwalą Szczęsnego >>