92 miliony euro! Za tyle Neymar trafi do... Szykuje się hitFot. www.elfvoetbal.nl

A zarazem drugi najdroższy transfer w historii futbolu - po Cristiano Ronaldo, którego Manchester United sprzedał za 94 mln euro.

Real Madryt i inne czołowe kluby Europy będą musiały obejść się smakiem. Światowe media, powołując się na informacje Sky Italia, twierdzą, że Neymar wybrał Barcelonę jako kolejny przystanek swojej kariery!

Brazylijczyk trafi na Camp Nou za niebotyczną kwotę 92 mln euro - czytamy na holenderskim portalu elfvoetbal.nl.

Neymar jest już piłkarzem Barcy? Przeszedł za... Ile? >>

92 miliony euro! Za tyle Neymar trafi do...
Fot. www.elfvoetbal.nl

Ani Santos ani "Duma Katalonii" nie potwierdzają tych doniesień. Jedno jest tylko pewne. Gdyby ta wiadomość znalazła potwierdzenie, Neymar byłby drugim najdroższym piłkarzem świata, po Cristiano Ronaldo. Real zapłacił za niego Manchesterowi United w 2009 roku 94 mln euro.

21-letni reprezentant Brazylii łączony jest z Barcą od wielu miesięcy. Nawet trener Santosu Muricy Ramalho publicznie opowiada, że jego zawodnik prędzej czy później trafi do katalońskiego klubu.

Neymar lepszy od Messiego i Ronaldo? Tak twierdzi... >>

Jeżeli Neymar odejdzie do Europy, powinien wybrać Barcelonę, ponieważ styl gry tego klubu mu odpowiada. W Barcelonie zawsze grali świetni brazylijscy napastnicy i myślę, że Neymar będzie chciał kontynuować ich dziedzictwo. Ronaldo, Romario i Rivaldo nosili koszulkę Barcy i byli najlepsi na świecie. Neymar musi pójść w ich ślady - uważa.

Piłkarz zarzeka się, że nie opuści Santosu wcześniej niż po wygaśnięciu kontraktu, czyli po mistrzostwach świata w 2014 roku. Pytanie tylko, czy klub nie będzie nalegał na transfer już tego lata, jeśli z Camp Nou przyjdzie ponad 90-milionowa oferta? Taka kasa z pewnością w brazylijskim klubie by się przydała…

"Chcę zagrać dla Guardioli". To słowa gwiazdy z... >>